ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ HİKAYELERİ

Blanchard International, verimlilik ve performanslarının gelişimi için, gerek ülkemizde gerek yurtdışındaki bir çok prestijli kuruma destek olmaktadır. Dünyamızda, halihazırda en yaygın kullanılan liderlik eğitim süreci olan Çok Boyutlu Liderlik II'nin yaratıcısı olarak, müşterilerimizin durumlarına uygun çözümler sunabileceğimiz engin bir deneyime sahibiz.

Hach Logo
Brown Brothers Harriman (BBH) Logo
HCL Technologies,LTD Logo
Wolverine Worldwide Logo
Anthem  Blue Cross Blue Shield Logo
Nokia Logo

Zorluklara Göre Hİkayelerİ Lİsteleyİn

Bilgisayar kullanılan iş yerlerinde ve evlerde, kısaca bulunduğu her yerde, Adobe Systems Incorporated markası, iletişim dünyasının sihirli değneği olarak kabul ediliyor. Milyar dolarlık bu yazılım şirketi, son 25 yıldır bireylerin ve işletmelerin görüntü, bilgi ve fikir iletişimini hem kolay hem de ekonomik bir biçimde gerçekleştirecekleri yaratıcı çözümler sunuyor.

AkzoNobel'i evlerimize günlük olarak aldığımız herhangi bir markanın sahibi olarak tanımıyor olabilirsiniz. Ancak dünyanın en büyük özellikli boya, kaplama ve ilgili kimyasal maddeler üreticisi olan bu kurumun iştiraki olan AkzoNobel Kemipol, 1982'den bu yana ülkemizde faaliyet gösteriyor. En büyük olmanın yetmediği bu kurum için sektör liderliği de hedeflenen bir amaç olmuştu. Kurum liderleri, bu amaçlarına ulaşırken karşılaşacakları zorlukları aşmanın yolunun da çalışanlarını ve liderlerini geliştirmekten geçtiğinin bilincindeydiler. Kurumun yaptığı çalışan bağlılığı anketleri, kaynakların yönlendirilmesinde, bireysel gelişim için liderlik ve koçluk desteklerinde ve geribildirim mekanizmalarında bazı ciddi sıkıntıların varlığını ortaya koymuştu.

Kültürünü ve değerlerini yenilemek isteyen Allianz (Portekiz)  Gung Ho'yu! uygulamaya başladı.

Bu büyük sigorta firmasının kurum kültürünü, kurumsal etkinliğini, verimliliğini ve liderlik etki gücünü sınıf, çevrimiçi ve web tabanlı dersleri içeren harmanlanmış bir öğrenme yaklaşımı ile Çok Boyutlu Liderlik ve Çok Boyutlu Kişisel Liderliği kullanarak nasıl geliştirdiğini keşfedebilirsiniz.

Aral (Almanya)genel takım etkinliğini Çok Boyutlu Liderliği kullanarak artırdı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10