ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ HİKAYELERİ

Blanchard International, verimlilik ve performanslarının gelişimi için, gerek ülkemizde gerek yurtdışındaki bir çok prestijli kuruma destek olmaktadır. Dünyamızda, halihazırda en yaygın kullanılan liderlik eğitim süreci olan Çok Boyutlu Liderlik II'nin yaratıcısı olarak, müşterilerimizin durumlarına uygun çözümler sunabileceğimiz engin bir deneyime sahibiz.

Blue Cross Blue Shield of Arizona Logo
The Coffee Bean & Tea Leaf® Logo
WD-40 Logo
Anthem  Blue Cross Blue Shield Logo

Zorluklara Göre Hİkayelerİ Lİsteleyİn

AkzoNobel'i evlerimize günlük olarak aldığımız herhangi bir markanın sahibi olarak tanımıyor olabilirsiniz. Ancak dünyanın en büyük özellikli boya, kaplama ve ilgili kimyasal maddeler üreticisi olan bu kurumun iştiraki olan AkzoNobel Kemipol, 1982'den bu yana ülkemizde faaliyet gösteriyor. En büyük olmanın yetmediği bu kurum için sektör liderliği de hedeflenen bir amaç olmuştu. Kurum liderleri, bu amaçlarına ulaşırken karşılaşacakları zorlukları aşmanın yolunun da çalışanlarını ve liderlerini geliştirmekten geçtiğinin bilincindeydiler. Kurumun yaptığı çalışan bağlılığı anketleri, kaynakların yönlendirilmesinde, bireysel gelişim için liderlik ve koçluk desteklerinde ve geribildirim mekanizmalarında bazı ciddi sıkıntıların varlığını ortaya koymuştu.

Kültürünü ve değerlerini yenilemek isteyen Allianz (Portekiz)  Gung Ho'yu! uygulamaya başladı.

Bu büyük sigorta firmasının kurum kültürünü, kurumsal etkinliğini, verimliliğini ve liderlik etki gücünü sınıf, çevrimiçi ve web tabanlı dersleri içeren harmanlanmış bir öğrenme yaklaşımı ile Çok Boyutlu Liderlik ve Çok Boyutlu Kişisel Liderliği kullanarak nasıl geliştirdiğini keşfedebilirsiniz.

Lastik kaplama endüstrisindeki lider konumu korumak isteyen Bandag'ın, kurum kültüründeki değişim için uyguladığı stratejileri okuyabilirsiniz.

Barilla Amerika, İtalya'nın en büyük gıda üretim üreticisi olan Barilla Grubu'nun ABD merkezli şubesidir. 1996'dan bu yana ABD'de faaliyet gösteren Barilla, kısa sürede ülkenin bir numaralı makarna markası olmuştur. Günümüzde kategorilerinde en hızlı büyüyen makarna ve makarna sosu markalarının da sahibidir.