Etkİle! Bültenlerİ

Her ay Blanchard International Türkiye olarak yayınladığımız Etkile! Elektronik Bültenlerimizde farklı bir konuyu ele alıyoruz. İnsan kaynakları, öğrenme, eğitim ve gelişim profesyonellerinin verimlilik, performans, çalışan bağlılığı, müşteri sadakati gibi alanlarda son gelişmeleri takip etmesine destek olmak için eğitimler ve liderlik gelişimindeki en yeni ve en iyi uygulamaların üzerinde duruyoruz. Ülkemizden ve dünyadan güncel ve ilgi çekici insan kaynakları haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Üye Olun

Her ay ücretsiz yayınlanan Etkile! bültenlerimize kayıt olun.

Haziran 2018

KURUMUNUZ İÇİN HİZMETKÂR LİDERLİK EĞİTİM PROGRAMI HAZIRLARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

The Ken Blanchard Companies’de üst düzey danışman ortağı Bob Freytag, Hizmetkâr Liderlik zihniyetini, bir eğitim programına ve belirli bir takım becerilere dönüştürmenin gerçekten çok zor olduğunu söylüyor.

“Hizmetkâr Liderlik ile ilgili çalışmalarınızı, bir eğitim programı olarak değil, yavaş yavaş oluşan bir varoluş biçimi olarak ele almalısınız. Bu; işe alım uygulamalarını, vizyonu ve değerler çalışmasını kapsayan, liderlerin çalışanlarıyla daha derin güvenilir ilişkiler kurmasına izin veren becerileri öğreten ve cesaretlendiren yavaş ve tutarlı bir yaklaşımdır." 

Freytag’a göre “Herhangi başarılı bir programın temeli, ortaklık zihniyetine ve güvende hissederek yapılan görüşmelere dayanır. Ancak, yine de vizyonunuz ve değerleriniz ilk sırada olmalıdır.”

Etkile!Bülten Şubat 2018 Sayısını Keşfedin.

Etkİle! Bülten Özel Makale Arşİvİ

Geçmiş Etkile! Bülten özel makelelerini buradan okuyun.