Blanchard International Türkİye Ekİbİ

SEVAL ÖZCAN

Yönetim Geliştirme Merkezi’nin kurucularından biri olup, 2001 yılından bu yana yürütmekte olduğu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlük görevlerinin yanı sıra Blanchard International Yönetici Ortağıdır.

SEVAL ÖZCAN Hakkında

ZEYNEP ALTINORDU

2012 yılından itibaren Blanchard International Türkiye bünyesinde yer almakta olup, The Ken Blanchard Companies ile Blanchard International Türkiye arasındaki koordinasyonu sağlamakla birlikte eğitim çözümlerinin yerelleştirilmesi, Türkçe'ye adaptasyonu ve tanıtımı üzerine çalışmakta ve kurumun çeşitli sosyal medya hesap ve blogunun yöneticiliğini yapmaktadır. 

ZEYNEP ALTINORDU Hakkında

FEYZA ŞENGELEN

1995 yılından bu yana Blanchard International Türkiye/ Yönetim Geliştirme Merkezi ailesinde yer almakta olup,  finans, muhasebe, satın alma ve idari işleri yönetmektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir. 

FEYZA ŞENGELEN Hakkında

BANU ALTAY

Eylül 2012 itibariyle Blanchard International Türkiye/ Yönetim Geliştirme Merkezi ile birlikte olan Banu Altay, şimdiye kadar pek çok kilit müşterinin eğitimlerini projelendirmiş ve yönetmiştir. Aynı zamanda PERYÖN ve TEGEP gibi önemli platformlarda Blanchard International'ı temsil etmekte ve çalışma komitelerinde görev almaktadır.

BANU ALTAY Hakkında

CEMİL AYDEMİR

1995 yılından itibaren Blanchard International Türkiye/ Yönetim Geliştirme Merkezi ailesinde yer almakta olup, Eğitim Bölümü Yöneticiliğini üstlenmektedir.

CEMİL AYDEMİR Hakkında

MURAT ÇAKMAK

İstanbul' doğumlu olan Murat Çakmak, 1997 yılından bu yana Blanchard International Türkiye/ Yönetim Geliştirme Merkezi ailesinde yer almakta olup, eğitim hazırlığı, bilgi sistemleri ve lojistik yöneticisidir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

MURAT ÇAKMAK Hakkında