LinkedIn Profesyonel Ağımız
Blanchard International Türkiye

Blanchard International Türkiye'nin LinkedIn Profesyonel Ağı'na katılabilir, doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
Linkedin Ağımıza katılmak için tıklayın. 

Facebook Sayfamız
@Blanchard-International-Türkiye

Bizimle iletişime geçebilir, liderlik, verimlilik, çalışan bağlılığı, güven, geribildirim, değişim yönetimi, motivasyon gibi pek çok alanda güncel paylaşımları takip edebilirsiniz. Ayrıca, Blanchard International Türkiye'nin sosyal medya'da yayımladığı video, fotograf ve çeşitli bilgilere erişebilir, özel etkinlikler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Facebook sayfamıza katılmak için tıklayın.

Twitter Paylaşımlarımız
@cokboyutlulider

Blancard International Türkiye'den güncel mesajlar alabilir liderlik üzerine Blanchard yaklaşımını yansıtan özgün paylaşımlara erişebilirsiniz.
Paylaşımlarımızı takip etmek için tıklayın.

Blog Sayfamız
cokboyutlulider.com

Blanchard’ın Liderlik ve Yönetim ile ilgili yaklaşımını yansıtan en güncel makalelerin yayınlandığı Türkçe blogdur. Günümüz çalışma ortamının yönetimi ve bu çerçevede liderlerin çalışan bağlılığını artırarak motivasyonu yükseltmek ve verimliliği artırmak adına neler yapabileceği üzerinde durmaktadır.
Blog'umuzu ziyaret etmek için tıklayın.

Youtube Kanalımız
BlanchardTurkey

Ken Blanchard'ın ve Blanchard International Türkiye'nin kıdemli eğitmenlerinin çeşitli videolarına ulaşabilirsiniz.
Videolarımızı izlemek için tıklayın.

The Ken Blanchard Companies'in uzman ve eğitmenleri tarafından kaleme alınan liderlik, motivasyon, geribildirim, güven, çalışan bağlılığı, hedef belirleme, eylem planlama gibi çok çeşitli konulardaki İngilizce blog yazılarını okuyabilirsiniz.