Ne Dedİler

“Nesim Bey, geçmiş iş tecrübelerini eğitime aktarmaktadır. Bu sebeple eğitimin etkisi artmaktadır.”

—Murat Şavkılıoğlu
Müdür

“Mükemmel eğitmen, etkili eğitim ve tadı damağımda kalan süre.”

—Abdurrahman Tanju Top
Müdür

“Nesim Levi hoca liderlik konusunda guru’luk seviyesine ulaşmış. Daha iyi bir şekilde liderlik yapmamı sağlayacak araçları ve bilgiyi bizimle paylaştı. Eğitimin süresi yeterliydi.”

—Mehmet Ali Ak
Kıdemli Yönetici

“Eğitmen konular hakkında engin tecrübeye sahip ve bunu aktarabilmede oldukça başarılıydı. Eğitimin konusu işime doğrudan etki edecek ve katkıda bulunacaktır. Eğitimin süresi ise yeterliydi.”

—Can Doğrusöz
Manager

“Eğitmenimiz Nesim Bey konusuna hakim, ciddi bilgi sahibi ve yetkin bir eğitimci olarak iyi bir lider olma konusunda tarafıma ciddi bir perspektif sağlamış ve hayatımda yaptığım yanlışlıkları görmeme yardımcı olmuştur. Eğitim sırasında verilen hayattan örnekler ve sunumlar, verilmek istenen bilgilerin amaca uygun olarak tarafıma ulaşmasına tam olarak hizmet etmiştir.”

—Merve Kandemir
Senior Manager

“Şu ana kadar katıldığım en profesyonel eğitimdi. Uygulamalar eğitimin pekiştirilmesine katkı sağlıyor. Materyalleri ise çok profesyoneldi.”

—Özge Demirkol Mete
Manager

“Nesim Bey, çok bilgili ve çok başarılıydı. Kendimi ve bana bağlı çalışanları teşhis ettim, daha iyi tanıdım. Çok faydalı ve başarılı bir eğitimdi. Süresi de yeterliydi.”

—Seçil Kesikbaş
Manager

“Eğitimden çok etkilendim. Eğitimin başı ve sonu arasında kendimdeki büyük farklılıkları şimdiden hissediyorum. Öğrendiklerimi uyulamaya başladığımda ise ciddi gelişmeler olacağına inanıyorum.”

—Seda Sağol
ADC Manager

“Bright Managers programı kapsamında bugüne kadar almış olduğum eğitimler içerisinde en çok işime faydalı olduğunu düşündüğüm bir eğitim. Nesim Bey konuyu bize çok güzel aktardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”

—Yeşim Tombak
Senior Manager

“Nesim Bey'in iş hayatında her aşamada çalışmış olması, kendi deneyimlerini aktarması, doğrudan pratiğe dönüştürülen veanlaşılan örnekler üzerinden konuyu aktarması anlaşılabilirliliği oldukça etkin kıldı. Ayrıca bireysel olarak bizler için yapılan testler de kendimi tanımam için oldukça faydalı oldu.”

—Nazlı Gülnar Arda
Bankacılık İş Danışmanlığı

“Yeşim Hanım tam profesyonel ve katma değeri çok yüksek.”

—Mehmet Ali Albayrak
Yatırımlar ve Bakım Müdürü

“Yeşim hanım konusuna hâkim ve iyi bir eğitmen. Bundan sonraki yöneticilik hayatımda dönüm noktası olabilecek bir eğitim aldım.”

—Özgür İçli
AR-GE Yöneticisi

“Yeşim Hanım yetkinlik ve kişilik yapısı itibariyle eğitimin konularına çok vakıf ve iyi bir eğitmendi.”

—Nil Uz
Genel Direktör Asistanı

“Yeşim Hanım çok başarılı, pozitif ve inanç vericiydi. Konusunda oldukça uzman, beden dilini ve sunum tekniklerini çok iyi kullanıyordu. Katılımcıyı eğitime odaklayabiliyor ve katabiliyordu. İnteraktif bir eğitim, süre ve aralar çok iyiydi.”

—Seval Eyigünlü
İSG Yöneticisi

“Herşey çok optimum düzeydeydi. Çalışanlarımız çok memnun kaldılar. Uygulanırsa şirket içinde kültürü değiştireceğini düşünüyorum.”

—Yasemin Güçlü
İnsan Kaynakları Yöneticisi

“Eğitimin süresi yeterliydi. Eğitmen Yeşim Hanım, konulara hâkim, açık ve netti. Ses tonu, konuları aktarımı çok iyiydi.”

—Cem Öztolan
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu

Eğitmen Yeşim Hanım, eğitimin etkisi ve eğitimin süresi başarılıydı.”

—Elif Bozkurt
Marka Müdürü

“Çok hayatın içinden, somut bir eğitimdi.”

—Şengül Çabuk
Satınalma Uzmanı

“Almış olduğum bu eğitimden yüksek katkı sağladım. Eğitim dokümanları çok kaliteli ve içerik bakımından bana yüksek katkı sağlayacaktır.”

—Mustafa Tuncelli
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu

“Eğitmen Yeşim Hanım bilgisini etkili sunumu ile bizlere aktardı. Bu eğitim benim için kazanım oldu.”

—Sami Alper Yaşa
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu

“Aksel Bey keyifli ve etkin bir eğitim verdi. Kompleks bir teori ve eğitimin içeriğini iki gün içinde çok etkin bir şekilde aktardı.”

—Selçuk Gönen
Ürün Yöneticisi

“Aksel Beye teşekkür ediyorum. Farkındalığımı arttırdı.”

—Feyman Bekçi
Bütçe Raporlama, Muhasebe ve Finansman Müdürü

“Eğitmenin başarısı ve konunun güzel olması anlaşılırlığı arttırmıştır.”

—Orhan İncefidan
İdari İşler Müdürü

“Aksel Bey, son derece donanımlı ve dinleyiciydi. Sıkmadan konuyu aktarabiliyordu. Etkileyici bir iletişim kabiliyetine sahipti. Eğitimin orta ve uzun vadede şirket yöneticilerine ve dolayısıyla şirketin yol haritasına büyük faydası olacağını düşünüyorum.”

—Bahadır Çiçek
Proje Yönetimi

“Eğitmenimiz çok pozitif, liderlik yolunda bizi negatif anlamda nelerin beklediğini ve bilinçli doğru bir şekilde nasıl lider olacağımızı bizlere çok güzel gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”

—Özgen Güngör Yaşar
Üretim Müdürü

“Aksel Bey konusuna hâkim, saygılı ve ikili ilişki ve grup yönetimi konusunda çok başarılıydı. Bir günlük sıkıştırılmış yoğun program eğitmenin özverisi ile zevkli ve başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.”

—İzzet Ergin
Ortadoğu Satış Lideri

“Kesinlikle herkesin alması gereken bir eğitim. Uzun süren iş hayatımızda her zaman karşılaşabileceğimiz durumlarda yolgöstermede çok etkin bir aktivasyon. Blanchard International ve eğitmenlerine sonsuz teşekkürler ve çalışma hayatlarındabaşarılar dilerim.”

—Evren Özer
Muhasebe Şefi

Sorulara olumlu yaklaşımı, teşvik edici tutumu ve sunum becerileri ile eğitimi faydalı ve eğlenceli hale getirdi. Nesim Beye
teşekkürler.

—İlker Karadağ
İşletme Başmühendisi

Eğitimin etkisi ve süresi bakımından çok iyi hazırlanmış başarılı bir eğitimdi. Eğitmen Nesim Levi Bey ise gerek dinamizmi gerekse tecrübesi ile eğitimin değerini daha da arttıran çok başarılı bir eğitmendi.

—Deniz Değirmenci
Ticaret Müdürü

Eğitmen alanında bir üstad. Yalın ve etkili şekilde anlattı. Eğitimin iş hayatıma önemli desteği ve katkısı olacağına
inanıyorum.
 

—Hale Hatipoğlu
Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı

Son dönemlerde aldığım en verimli eğitimdi. Uygulanabilir ve ölçülebilir olması değerli. Aksel Bey çok iyi bir eğitim yürütücü olarak katkı sağladı.

—Ersoy Polat
Eğitim ve Gelişim Yöneticisi

Eğitmenimiz son derece bilgili ve tecrübeliydi. Bundan sonraki iş hayatımda çok önemli katkıları sağlayacaktır.

—Evren Altınok
Üst Gövde Tasarım Sorumlusu

Nesim Bey çok tecrübeli ve bilgiliydi. İş hayatındaki kazanımlarını eğitmen olarak çok iyi bir şekilde aktarabiliyor.

—Talip Usta
Trim Tasarım Sorumlusu

Nesim Bey konusunda bilgili ve tecrübeliydi. İş ve özel hayatımızda bilerek yapmadığımız birçok şeyi öğrendim.

—Muzaffer Ulusu
Servis Bölge Müdürü

Çok verimli geçti. Hayatıma büyük katkıları olacaktır.

—Serhat Efe
Satış Saha Yöneticisi

Çok verimli geçti. Hayatıma büyük katkıları olacaktır.

—Sabri İpek
Tarımsal Üretim Geliştirme Proje Yöneticisi

İyi öğretmen iyi öğrenci yetiştirir. Eğitimi son derece başarılı buldum.

—Cenk Çurum
Modern Kanal Satış Yöneticisi

Muhteşem bir eğitmenle süper etkili bir eğitim.

—Erdi Şeref Garip
Satış Danışmanı

Hanife Hanım oldukça bilgili ve aktarım gücü yüksek biri. Hayata geçirilebilecek bilgiler paylaştı.

—Tuba Çubukçuoğlu
Pazarlama Uzmanı

Çok eğlenceli ve bilgi birikimi çok fazla olan bir eğitmenden bu eğitimi aldığım için çok keyifli iki gün geçirdim. Bu eğitimin ileriye yönelik çok katkıları olacaktır.

—Aysu Yetik
Satış Danışmanı

Bugüne kadar almış olduğum eğitimlerin içerisinde işime en hızlı aktarabileceğim ve uygulayabileceğim olanıydı.

—Barış Seçkin
Bölge Müdürü
İki gün bu eğitim için kısa bir süre olmasına karşın oldukça etkin, eğlenceli ve uygulanabilir bir eğitim oldu. Yeşim Hanım bu konuda oldukça yetkin ve yol göstericiydi. Teşekkür ederim.
—Selim Sivri
Bölge Koçu
Yeşim Hanım’ın yüksek iletişim becerisi ve eğitmen olarak örnek alınacak tutumları ile tüm katılımcıları sarıp sarmalamayı ve sürekli eğitimin içerisinde tutmayı başardı. Hayata geçirme direncini azalttığını düşünüyorum
—Mustafa Kodaz
Sales Training Sp.
Yeşim Hanım’ın pozitif enerjisini, beden dilini mükemmel örnekler ile aktarabilme yetisine sahip bir eğitmen olduğunu düşünmekteyim.
—Mehmet Özgüntaç
Medikal Bilimsel Delege

Eğitmen sunuş tekniklerine son derece hâkim ve yeterli tecrübeye sahipti. Ayrıca eğitmenin antropoloji bilgisine sahip olduğunu düşünüyorum. Bu sayede katılımcıların ilgisini yüksek tutabildi. Eğitimin konusu ise çok başarılıydı.

—Ahmet Melih Küreç
Eğitmen konusunda çok uzman ve tecrübeli olduğunu hissettirip, güven veriyor. Eğitime katılımı arttırıyor, aynı zamanda zamanı ve grubu da çok güzel yönetebiliyor. Kendi hayatından özel örneklerini paylaşması samimiyet hissettiriyor. Hem eğlenip hem de öğrenebildiğimiz dolu dolu iki gün için teşekkürler
—Kübra Yürekli
IT Proje Müdürü
Eğitmen çok başarılıydı. Konuya hâkimiyeti, bu işi severek yapması ve pozitif enerjisini bizlere olduğu gibi aktarabilmesi bile beni uygulanabilirliği konusunda ikna etti.
—Ayşe Bozgeyik
Bölge Koçu
Eğitmen süperdi. Uzun zamandır dinlediğim en etkili eğitim ve eğitmendi. Eğitmen bu kısa aralığa sığmaz derin bir alanı var.
—Emine Günay
Tıbbı Tanıtım Sorumlusu
Eğitmen tek kelime ile müthiş bir kişiydi. Yeşim Ustaoğlu ile tanışmamızdan, onunla iki gün geçirmekten, ses tonundan, kıyafetinden, yaklaşımından, enerjisinden, eğitiminden ve donanımından çok etkilendim.
—Fatma Yeşim Demiröz
Tıbbı Tanıtım Sorumlusu
Eğitmenin konusuna çok vakıf olduğunu, eğitimin de bundan sonraki çalışma hayatımda etkili olacağını düşünüyorum.
—Selçuk Sayılır
Genel Müdür Yardımcısı
Hanife Hanım iletişimi kuvvetli ve donanımlı bir eğitmen. Liderlik ve farkındalık konusunda bilgi sahibi oldum. Bu bilgilerin ekibime ve bana faydalı olacağını düşünüyorum
—Çağlar Pürçek
Kategori Müdürü
Eğitim kendini kanıtlamış ve uygulanabilir bir model içeriyor. Eğitmen kişiliği, yaklaşımı, uzmanlığı ve deneyimiyle eğitimi en faydalı şekilde verebiliyor.”
—Zeki Güçlü Kaya
Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı
İki günün nasıl geçtiğini anlayamadım. Hanife Hanım hem dikkat çekici hem de ikna edici oldu. Öğrendiklerimi hayata geçirmek konusunda çok heyecanlıyım. Diğer eğitimlere kıyasla bu heyecanımın kalıcı olacağını düşünüyorum
—Tuğçe Karlı
Kategori Müdürü
Eğitim mükemmeldi. Liderlik hakkında uluslararası şirketlerden aldığım eğitimler arasında en iyisiydi.
—Çağrı Cebe
Buying Manager
Hayatın her alanında uygulanabilecek yalın, basit ve faydalı bir eğitimdi. Eğitmen oldukça ilham verici, koçluk eden, mükemmel bir insandı. Deneyimleri ve kendi verdiği örnekler çok faydalı, herkesin tanışması gereken birisi
—Ebru Ayten
Senior HR Business Partner
Eğitmen konusunda çok başarılıydı. Eğitim bizlere SMART hedefler belirlemesi, ast ve üstlerimize karşı liderlik becerileri geliştirmemiz gerektiğini göstermiştir
—Uğur Dayıbaşı
İnci Akü / Finansal Kontrol ve Raporlama Müdürü
Hanife Hanım yaşam enerjisi ve mevcut bilgisini bize fayda sağlayacak şekilde mükemmel iki gün geçirmemizi sağladı. Artık neyi nasıl yapmam gerektiğini daha net biliyorum.”
—Pınar Çürükoğlu
İnci Akü / Endüstriyel Akü Satış Yöneticisi
Eğitmenimiz bizi canlı tutmak ve eğitim içeriğine odaklanmamızı sağlamak için elinden geleni yaptı. Bugüne kadar katıldığım en başarılı eğitimdi
—Gözde Şahin Yılmaz
BT Yazılım Yöneticisi
Çok faydalı bir eğitimdi. Kişisel liderlik bana özel ve iş hayatımda nasıl ilerlemem gerektiği ile ilgili çok açık ve net bilgiler verdi
—Ezgi Kesimli
Kurumsal İletişim Yöneticisi
Hanife Hanım sıkmadan, her şekilde bizleri eğitimin içine dâhil ederek müthiş güzel bir eğitim almamı sağladı. Ufkum genişledi, kendimi daha iyi gösterebileceğimi düşünüyorum.”
—Özgür Tanrıverdi
İnci Akü / Starter Akü Proses Geliştirme ve Yatırımlar Müdürü
Bilgilerini çok net aktaran ve dikkati sürekli uyanık tutan bir eğitmendi. Çok memnun kaldım. Başka eğitimlerini de merakla bekliyorum
—Duygu Bakırkent
Jantaş - Maxion / Muhasebe Şefi
Bence bu eğitim ile firmamızdaki çalışanların (yöneticilerin) iş yapış şekillerinde çok ciddi ve gözle görülür bir gelişme kaydedilecek. Bireysel ve dolayısıyla firma hedeflerine ulaşmak daha kolay olacak. Hanife Hanım bu düşüncelerini bizde oluşturabileceğine ve projeye bizi inandırdığına göre çok başarılı diyebiliriz.
—Ali Yalçın
İnci - Maxion / Kalıphane ve Prototip Mühendisi
Eğitim süperdi. Eğitmenin enerjisi, sempatik hareketleri, bilgi ve tecrübesi, doğal yapısı harikaydı
—Damla Arkan
İnci Akü / Pazarlama Müdürü
Şu ana kadar aldığım konu ve eğitmen açılarından en etkili eğitimdi
—Erkin Büyükköprü
İnci - Maxion / Proje ve Yönetim Sistemleri Geliştirme Şefi
Mükemmel bir eğitmenle iki gün geçirdik. Çok şanslıyım. Her hedefte farklı gelişim düzeyinde olabileceğimin farkına vardım.
—Serkan Karadaş
İnci Akü / Sulu Akü Üretim Müdürü
Hayatımda aldığım en zevkli ve akılda kalıcı eğitimdi. Eğitmenimiz hem konuya hâkim hem de eğlenceli bir şekilde eğitimi anlatabilmektedir
—Engin Çiçek
Jaws - Maxion / Lojistik Uzmanı
Son derece etkili ve güzel bir eğitim. Eğitmenin etkisi tartışılmaz derecede iyiydi. Tüm personelce (beyaz yaka) öğrenilmeli ve uygulanmalı
—Hüseyin Eren Enginar
Maxion Wheels / Tasarım Mühendisi
Eğitmen bilgi ve deneyimini rahatlıkla aktarabiliyor. Sınıfta herkesin eğitimi çok rahat takip edip motive olmasını sağladı ve eğitim sonunda öğrendiklerimizi iş hayatımızda rahatlıkla uygulayabileceğimizin özgüvenini duymamıza yardımcı oldu.
—Pelin Altay
Jantaş – Maxion / Lojistik Uzmanı

Eğitmen çok naif, samimi ve ikna ediciydi. Eğitim ise çok motive ediciydi.”

—Hilal Emeksiz
Şimdiye kadar aldığım en faydalı ve eğlenceli eğitimlerden biriydi. Eğitmenin yardımıyla birçok sorularımı cevaplama ve pratik
yapma şansı buldum.
—İrem İnceköy
Son derece tecrübeli bir eğitmenden bu eğitimi almış olmak bizim için bir şanstı.”
—Saim Çetiner

“Çok Boyutlu Liderlik® II eğitimi iyi kurgulanmış bir eğitim. Bülent Levi ise deneyimi, bilgisi, enerjisi oldukça iyi bir eğitmen.”

—Talat Işıksal
İnsan Kaynakları Müdürü

“Eğitmen konusuna çok hakim ve disiplinliydi. Samimi olduğu için eğitimin bize aktarımı daha kolay ve kalıcı oldu.”

—Seda Tuğut
-

Faydalı, katma değeri yüksek ve ufuk açıcı bir eğitimdi.

—Onur Çubukçu
Uyum Müdürü

“İlk defa bir eğitimi hiç sıkılmadan tamamladım. Hem konunun ilginçliği, ama özellikle eğitmenin tecrübesi ve bilgisi buna sebep oldu.”

—Sarp Uçak
-
İş hayatımı kolaylaştırıp, ekibime ve özel hayatıma değer katacağına inandığım bir eğitimdi. Nesim Beyin değerli anlatımıyla ve verdiği örneklerle eğitim çok daha zenginleşti.
—Seda Erkan Serttop
İnsan Kaynakları Direktörü

“Çok Boyutlu Liderlik® II eğitiminin içeriği zengindi. Bülent Levi’nin tecrübesini aktarma becerisi, eğitimi daha da etkin hale getirdi.”

—Nursen Yılmaz
Satış Eğitim Müdürü
Nesim Levi gibi büyük bir üstattan bu eğitimi almak beni son derece değerli hissettirdi. Sadece eğitim konusu değil, kendisini bilgi birikimi ve tecrübelerini dinlemek bile bir değer yarattı bende. Eğitmenimizden ve eğitimden son derece memnun bir şekilde ayrılıyorum.
—Gürkan Arslan
Bankasürans Bölge Müdürü

“Çok Boyutlu Liderlik II kavramının çok iyi açıklandığı ve hemen uygulamaya geçirebileceğimiz bilgi, aksiyon önerilerinin yer aldığı, başarılı ve etkili bir eğitimdi."

—Ahmet Hançer
Genel Müdür
Eğitmen gayet başarılı ve etkileyiciydi. Çok deneyimli olmasından kaynaklı güven ortamını çok kolay oluşturdu.
—Arzu Marsh
Müdür
Eğitmen gayet net ve açık biri olarak anlatış tarzı ve yaklaşımı çok pozitifti. İşinin ehli, bir başka değişle üstad! Unutulan ya da farkında olmadığımız konuların ortaya çıkmasını sağladı. Bizlere özgüven verdi.
—Bahadır Abay
Bu zamana kadar gördüğüm en etkili ve düzenli bir eğitimdi. Çok memnun kaldım.
—Arif Önkol
Eğitmen muhteşem derecede profesyoneldi. Mesajları gayet açık ve netti. Aktif olarak dinleyiciye sorular sorup, konunun hep içinde olmalarını sağladı. Eğitmen yaşamış olduğu deneyimleri iş hayatındaki ve özel hayatındaki örneklerle bizlere aktardı.”
—İbrahim Hasan Işık
35 yıllık iş hayatımda aldığım eğitimler içerisinde beni en çok heyecanlandıran eğitim diyebilirim. Keşke sizi daha önce tanıyabilseydim
—Murat Baysal
MGI Genel Müdürü
Tecrübelerini enerjisi ve samimiyetiyle anlatan bir eğitmen ile küçük ama etkili dokunuşlarla dolu keyifli bir eğitimdi.
—Ahmet Ayçiçek
AR-GE Direktörlüğü
Nesim Bey gayet tecrübeli ve anlattıklarından emin. Güncel hayattan güzel örnekler ile konunun daha iyi anlaşılmasını sağlıyor.
—Fatih Abraş
Endüstriyel Operasyonlar Direktörlüğü
Eğitmenin eğitimin üzerindeki etkisi tartışılmaz çok başarılıydı.”
—Samet Türker
Üretim Kaynakları Planlama ve Kontrol Müdürlüğü
Bugüne kadar aldığım en kapsamlı eğitim. Teoriden çok pratikte öğretiyor olması daha konsantre olmamı sağladı. Nesim Hocanın derin tecrübeleri ve öğretme isteği buna neden oldu.”
—Ebru Ünder Dedeoğlu
Kurumsal İletişim Direktörlüğü

“Çok Boyutlu Liderlik® II eğitimi çok somut örneklerle ve yapısal bir şekilde aktarıldı. İş hayatında kolaylıkla uygulanabilir yöntemler içeriyor. Bülent Levi, çok başarılı anlatımı ile eğitime canlılık kattı. Teşekkürler.”

—Songül Çavuşoğlu
Yönetim ve Org. Müdürü

Eğitim oldukça faydalı. Ekibime de bu bilgiyi taşıyarak güzel/faydalı bir ortaklık kurmayı ümit ediyorum.

—Selçuk Uz
Kalite Direktörlüğü

“Çok Boyutlu Liderlik® II eğitimi yeni ufuklar açan, faydalı bir eğitim. Bülent Levi, konusuna hakim ve çok yetenekli bir eğitmen.”

—Atilla Sarı
Eğitim Müdürü
Kişisel gelişimime çok katkı sağlayan bir eğitim olmuştur. Eğitmen konusu hakkında çok iyi bilgi sahibiydi, konuları gayet anlaşılır bir şekilde aktardı.
—Eray Göçmençelebi
Gövde Elekt. ve Infotain. Tsr. Sorumlusu
Eğitmenimizin geçmiş tecrübeleri ve aktarım tarzı ile bendeki etkisi büyük olmuştur. Teşekkür ediyorum.”
—Oya Şengül

“Bülent Levi; konusuna hakim, iletişimi kuvvetli, öğretmen gibi anlatmayan, grup dinamiğine dikkat eden, kendi bilgi ve becerisini paylaşan bir eğitmen idi.”

—Berna Akpınar
İşe Alım, Eğitim ve Gelişim Sorumlusu

“Çok iyi planlanmış bir eğitim. Eğitmenimiz Bülent Levi hem deneyimli, hem de işini severek yapıyor. Pozitif bir çalışma ortamı buldum. Zaman yönetici çok iyiydi."

—Oğuz Koban
International Finance Director
Sayın Hanife Tanışan’a teşekkür ediyorum. Hayatımda aldığım en etkileyici ve öğretici eğitimdi.
—Volkan Öksüz
İş Geliştirme Uzmanı

“Eğitimin içeriği ve eğitmenin yetkinliği çok iyiydi. Eğitimde öğrendiklerimi kullanabileceğimi düşünüyorum.”

—Mehmet Demir
International IT Director
Eğitimin ve eğitmenin uyumu mükemmel. Faydalı bir eğitimdi, bilgi dolu bir eğitmen idi.
—Müjdat Erarslan
Müşteri Temsilcisi

“Hanife Hanım işinde ve sunum şeklinde oldukça başarılıydı. Yalnızca iş hayatında değil, her zaman uygulayabileceğimiz bir modelle bizleri tanıştırdı.”

—Kenan Yağcı
Servis Mühendisi
Eğitmen Hanife Tanışan konusuna müthiş hakim ve çok iyi bir anlatıcı. Eğitim gerekli yerlere ulaşmıştır.
—Gökhan Kendir
Üretim Mühendisi
“Eğitmen Hanife Tanışan, tecrübeli, sempatik, bilgili ve bilgisini iyi bir dille aktarabilmektedir. Konuya dikkatimizi sürekli sağlamıştır ve bizim için önemli konuları bir tiyatro niteliğinde sunmuştur.”
—Ferhat Varlık
Servis Mühendisi
Hanife Tanışan çok güler yüzlü, samimi, içten, öğretici, neşeli, bilgili ve çok olumlu bir eğitimci. Çok Boyutlu Kişisel Liderlik eğitimi gayet anlaşılır ve açıklayıcıydı. Bizlere çok şey kattığını düşünüyorum.
—Gamze Yavuz
Faturalama Memuru
Bu eğitimi bu denli güzel bir ortama dönüştürdüğünden eğitmenimiz Hanife Tanışan’a çok teşekkür ederim.
—Nail Topal
Depo Operasyon Amiri

“Hanife Hanım eğitim konusunda çok başarılı olduğu gibi, teşvik yüzdesini en üst düzeyde tutma konusunda muhteşemdi. Kendisi, neşeli, sıcakkanlı ve inanılmaz bir insan.”

—Ahmet Seringel
SMCS Elemanı
Çok Boyutlu Kişisel Liderlik eğitimi yönlendirici ve farkındalığı arttırıcı veriler içeriyor. Hanife Hanım ise gerek eğitimi aktarış şekli gerekse verdiği örnekler ile veriler üzerinde açıklayıcı oldu.
—Fatma Yazıcı
Müşteri Temsilcisi

“Eğitmen çok başarılı, keyifliydi. Eğitim ise hemen uygulayabileceğim bilgilerle doluydu. Eğitimin başında hedeflediklerime sonunda ulaştım.”

—Eda Öztürk Davaslıgil
Şube Koordinasyon Birim Yöneticisi

“Hanife Hanım konuya hakim olduğunu her an hissettirdi. Eğitim konusuna uygun olarak eğitimi verdi. Bunu da açıkça belirtti. Tansiyonu hiç düşürmedi. Genel olarak eğitimin etkisi ve katkısı çok yüksek olduğunu düşünüyorum.”

—Erkon Çevikel
Üretim Müdürü
Hanife Tanışan’ın konusunda çok iyi uzman olması, Çok Boyutlu Kişisel Liderlik eğitiminin etkinliğini daha da arttırmıştır.
—Füsun Bayramoğlu
Satış Uzmanı

“Çok Boyutlu Liderlik® II eğitimi çok etkiliydi. Eğitimcimiz Hanife Tanışan’ın da bu konudaki etkisi tartışılmaz.”

—Yeşer Özün Uzun
Bütçe ve Maliyet Kontrol Müdürü

“Hanife Hanım uzmanlığını bizleri de konuların içinde tutarak çok güzel yansıttı. İnsanın kendisine söyleyemediği cümleleri, soramadığı soruları slaytlarda görmesi sizi sarsabiliyor.”

—Cenk Tayanyiğit
Ürün Uzmanı

“Kişisel farkındalığımızı arttırarak, iş ve hayat konusunda yeniden bildiklerimizi gözden geçirmemizi sağlayan bu eğitim, değişimime ve gelişimime son derece faydalı olacak.”

—Önder Soysal
Klinik Destek Yöneticisi

“Eğitmenimiz Hanife Hanımın ve Çok Boyutlu Liderlik® II eğitiminin etkisi çok pozitif.”

—Tolga Konu
-

“Çok Boyutlu Liderlik® II, son derece etkili ve akılda kalıcı bir eğitim. Başarabileceğinize inanarak sınıftan ayrılıyorsunuz. Bunu sağlayan eğitimin içeriği olduğu kadar, eğitmenimiz Hanife Hanımın da aktarım yaklaşımı. Son derece mutlu olarak ayrılıyorum.”

—Gökhan Ergen
-

“Hanife Hanım muhteşemdi, bugüne kadar aldığım en iyi eğitimdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.”

—Ayça Dibelekoğulları
-

“Hanife Hanım kelimelerle anlatılmaz. Herkesin yaşaması ve mutlaka ondan eğitim alması gerekir.”

—Hande Çakıcı
-

“Eğitmenimiz Hanife Tanışan o kadar iyiydi ki, bütün hayatım boyunca kullanacağım bilgiler edindim ve çok mutlu oldum. Bu tür eğitimlerin bize çok katkısı olacağını düşünüyorum.”

—Fatma İrem Oral
-

“Eğitmenimiz Hanife Tanışan, tek kelime ile mükemmeldi. Defalarca, tekrar tekrar kendisinden eğitim almak isterim.”

—Yalçın Altuntaş
-

“Hanife Hanım konuya hakim ve deneyimliydi. Çok Boyutlu Liderlik® II eğitimi tam anlamıyla kafamdaki bazı soruları cevapladı.”

—Evren Koç
ÜR-GE Yöneticisi

“Eğitmen oldukça tecrübeli, konusuna hakim, etkili ve anlaşılır. Eğitim ciddi anlamda etki sağlayacaktır.”

—Gökhan Doğru
Saha Satış Yöneticisi

“Hanife Hanımın verdiği örneklerle, öğrendiğim bilgileri gerçek hayatta ne şekilde kullanabileceğimi çok daha iyi anladım. Bu eğitim sonucu şirkette yönetici ve çalışanlar arasında daha verimli ve mutlu bir çalışma ortamı olacağı kanaatindeyim.”

—Koray Karaaslan
Satış Sistemleri Geliştirme Analisti

“Çok etkin ve verimli bir eğitimdi. Nesim Bey ise aynı düzeyde verimli, etkin ve yetkin bir eğitmendi. Özellikle profesyonel deneyimlerinin büyük katkılarının olacağını düşünüyorum.”

—Onur Gümüş
Pazarlama Müdürü

“Nesim Bey dikkatimizi sürekli canlı tutarak çok etkili bir eğitim gerçekleştirdi. Örnekler ve uygulamalar rahatlıkla kullanılabilir ve etkindi.”

—Elif Hüseyni
-

“Eğitimin içerisinde güncel ve hayattan örnekler olması sadece iş değil, özel hayatta da kullanılabilir olduğunu gösteriyor ve teşvik ediyor.”

—Demet Bayam Türknas
-

“Çok başarılı bir eğitim. Katıldığım eğitimler içinde en iyisi diyebilirim. Nesim Bey’in deneyimi ve ustalığı ile birlikte daha da güzel bir hale geliyor.”

—Mehmet Emin Yalın
-

“Nesim Bey işini seven, iletişimi güçlü ve deneyimli bir olarak liderlik üzerine verilen bu eğitimi gerçekten ilgi çekici şekilde bizlere aktardı. İlk iş günümde öğrendiklerimi uygulamaya başlayacağım.”

—Erden Akdarı
-

"Titiz çalışma kavramını yeniden tanımlamamıza neden olan bir ekip.. Böyle bir ekibin varlığı gelişim programlarımızın her aşamasında içimizin rahat olmasını sağlıyor. Biliyoruz ki en küçük detaya kadar herseyi bizim yerimize ve çoğu kez bizden önce düşünen ve planlayan is ortaklarıyla çalışıyoruz. Bu konforu yaşatan herkese teşekkürler!"

—Melike Dönmez Topkaya – Özlem Kocabıyık – Bahar Çakır – Aslı Sarı
Alcatel Lucent Academy

Sizinle tanıştığımız ve iş yapmaya başladığımız andan itibaren göze çarpan profesyonel yaklaşımınız, analitik düşünce tarzınız ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız sayesinde eğitimlerimizin öncesi, sırası ve sonrası, her zaman taleplerimizin ötesinde gerçekleşti.

—Canan Aküzüm
Senior Client Development Manager

Nesim Bey eğitimin ilk dakikalarından itibaren etkisi altına aldığı bizleri “liderlik” yolunda bireysel farkındalık hedefiyle çıkardığı yolculuğu, içselleştirmek ve organizasyonun bütününe taşımamız için verdiği mesajlarla bitirdiğinde, konusunda yerini dolduran nadir eğitimcilerden biri olduğu hususunda katılımcıların fikir birliği çok netti. Uzun zamandır bir eğitim sonrası “Keşke bitmeseydi” denmemişti…

—Murat Uslu
Genel Müdür

Eğitim gerçekten çok başarılı. Bu eğitim sayesinde nasıl bir lider olduğumu ve nasıl davranmam gerektiğini anladım.

—Serkan Şaşmaz
Üretim Formeni

İlk Kademe Yöneticiler için Çok Boyutlu Liderlik Eğitimi performans ve bağlılık için önemli. Liderlik yaptığımız ekibe doğru bir lider olursak daha çok verim alırız.

—Hamza Ertan
Bakım Uzmanı

İlk Kademe Yöneticiler için Çok Boyutlu Liderlik Eğitimi'nde Eğitmenimiz Bülent Levi iki gün boyunca aldığımız eğitim süresince verdiği örnekler, uygulattığı oyunlarla konuya hakimiyetimi arttırdı, ilgimi eğitime vermeme destek oldu. Bu konu ile ilgili iyi bir eğitmen.

—Engin Darcan
Ürün Ambarı Sorumlusu

Eğitmenin bilgi, tecrübe ve sunuşu konuları kolay anlamamızı sağladı.

—Celal Akyüz
Üretim Formeni

Bilmediğimiz bir konuda ufkumuzu açan bir eğitim oldu. Eğitmenimiz çok başarılı ve konuya hakimdi.

—Erdem Şengönül
Hat Yöneticisi

Eğitmenimizin enerjisi çok yüksek ve bilgi aktarımını çok etkin bir şekilde yaptığını düşünmekteyim.

—Mustafa Gür
Kara Nakliye Müdürü

Yeşim Hanım konusuna hakim, kitleyi kendisinde tutabilen başarılı bir konuşmacıydı. Eğitim doğru olduğunu düşündüğüm yöntemleri içeriyordu.

—Hayati Demirer
Global Müşteriler Türkiye Müdürü

Çok keyifli, öğretici ve sıkılmadan katıldığım bir eğitimdi. Teşekkür ederim.

—Özge Dörter
Reefer Proje Yöneticisi

Eğitim farkındalığımızı arttırdı. Yeşim Hanım’ın güncel örneklerle eğitimi desteklemesi, konuyu anlamamızı kolaylaştırdı.

—Aslı Öztorun
Konteyner Planlama ve Kontrol Yöneticisi

Eğitmenimizin pozitif duruşu, konusuna hakim olması ve enerjisinin yüksek olması bizler üzerinde oldukça iyi bir etki yarattı. Sonuç olarak katılım süperdi.

—Tolgay Emiroğlu
Kara Nakliye Yöneticisi

Gerçekten çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Her kademedeki yöneticilerin alması gerekli diye düşünüyorum.

—Hasan Can Arslan
Hat Yöneticisi

Eğitmenimiz Yeşim Hanım çok canlı, çok motive ediciydi. Verdiği örnekler ve sunumu çok başarıydı. Eğitimi hep canlı tuttu. Çok Boyutlu Liderlik® II eğitimi çok başarılı bir eğitimdi.

—Banu Barutoğlu
Dış Hesaplar Türkiye Müdürü

Yeşim Hanım harikaydı ve bu eğitimi bu kadar yetkin anlatması eğitime ayrı bir zevk katmıştır.

—Yener Avcı
Liman Acente Hizmetleri Müdürü

Eğitmenimiz hem konuya hakimiyeti hem de davranışları ile sıkmadan çok yeterli bilgiler verdi. Teşekkür ederim. Eğitimin konusu her yönetici için kesinlikle alınması, bilinmesi gereken / çok güzel seçilmiş bir konuydu

—Kısmet Erden
Finansman Yöneticisi

Eğitmen konusuna son derece hakim ve iyi bir sunum yeteneğine sahip. Örnekler içinde bulunduğumuz sektörü iyi bir şekilde açıklayabiliyor. Eğitimin etkisinin iyi olmasında eğitmenin rolü büyük.

—Ayşe Şahin
District Sales Manager

Eğitmen oldukça donanımlı ve eğitimin amacına uyması için güzel teknikler uygulamakta. Eğitimin ise iş ve özel hayatta uygun yaklaşım tarzları konusunda farkındalık yaratmamıza yardımcı olacağına inanıyorum.

—Atilla Baykal
Biopharmaceutical Sales Representative

Keyifli ve birçok konuda farkındalık yaratan bir eğitimdi. Varsayımları ortadan kaldırdı, imkansızı yok etti. Yeşi,m Hanım gayet canlı,anlaşılır ve bizleri de içine çekerek anlattı. Süperdi.

—Kaan Demir
Biopharmaceutical Sales Representative

Çalışma hayatımda kullanabileceğim ve zaman kazanmamda bana yardımcı olacak bir eğitimdi. Kendimizi objektif analiz edebilmemizin yolunu açmıştır.

—Murat Aytuğan
Biopharmaceutical Sales Representative

Yeşim Hanımın sunumundaki performansını düşündüğümde adeta bu iş için yaratılmış olduğunu düşünüyorum.

—Bahadır Bayar
Biopharmaceutical Sales Representative

Eğitmenin konuya hakim olması, aynı sektörlerde çalışmış olmamız anlaşılmamızı kolaylaştırdı. Bu eğitimi daha önceki bir zamanda almış olmayı isterdim.

—Ayşegül Doğan
Biopharmaceutical Sales Representative

Daha önce katıldığım eğitimlerden daha akıcı ve amaca doğru ilerledikçe daha çok inandığım bir eğitim oldu.

—Gürkan Uncuoğlu
Biopharmaceutical Sales Representative

Etkili ve pratiğe uygulanabilir bir eğitim modeli. Yeşim Hanım oldukça donanımlı bir eğitmendi.

—Eren Şahinci
Biopharmaceutical Sales Representative

Eğitim kendimi konumlandırma ve tanıma anlamında yardımcı oldu. Sorunlarla karşılaştığımda, geri dönmeye izinvermeden çözmeye çalışacağım.

—Cenk Günel
Biopharmaceutical Sales Representative

Hanife Hanım eğitmen ve kişilik olarak muhteşemdi. Bilgi ve tecrübesi ile önemli bir yol gösterici oldu ve rehberlik yaptı.

—Fisun Özbek
-

Eğitmenimiz ‘Hanife Tanışan’ konusuna hakim, oldukça profesyoneldi. Eğitimin yararını ortaya çıkaracak, örnekleri, konu anlatımları son derece etkiliydi. Kendisinden eğitim aldığım için kendimi şanslı hissediyorum.

—Sinan Ayhan Mercan
Takım Yöneticisi
Hanife Tanışan çok başarılı, katılımcılara ve konulara hakim, sunuş tarzı çok başarılıydı.
—Fırat Karabatan
-

Hanife Tanışan çok başarılı. Çok Boyutlu Kişisel Liderlik eğitiminin grup aktiviteleri sıkıcı değil, yerinde düşünülmüş bir eğitimdi.

—Barış Yemez
-

İhtiyaca yönelik iyi hazırlanmış ve iyi aktarılan bir eğitim.

—Uğur Küçük
Takım Yöneticisi

Ekibimde yer alan kişilerin gelişim seviyelerini ve onlara nasıl yardımcı olabileceğimi anlamamı sağladı. Hanife Hanım anlatım tekniği ve tecrübesiyle mükemmeldi.

—Gökhan Yetkin
-

İş hayatımda ve yeni görevimde daha bilinçli bakış açısı sağlamış oldu. Hanife Hanıma katkılarından dolayı teşekkür ederim.

—Aysel Evler
-

Oldukça faydalı bir eğitim olup, özel hayatımızda da kullanabileceğimiz yaklaşımları ve yöntemleri fark etmemi sağladı.

—Alparslan Türkoğlu
-

Eğitmenimiz ekin, konuya hakim ve ikna kabiliyeti yüksek biri. En mühimi, güven duygusu uyandırıyor.

—Neylan Bargu
BKV Kültür Sanat Müze – İletişim Uzman Yardımcısı

Eğitim başarılı ve motive ediciydi. Bireysel yetenekleri ve liderlik duygusunu geliştirmek için idealdi.

—Yasemin Başyiğit
Satınalma Muhasebesi Uzman Yardımcısı

Eğitmenimiz Hanife Tanışan mükemmeldi. Konuya hakım, eğlenceli, sunumu çok zevkli. Eğitim çok akıcı, öğretici, eğlenirken öğreten türdendi. İki gün nasıl geçti bilemedim.

—Elif İlknur Tüzün
-

Hanife Hanım’ın deneyimleri ve pozitif yaklaşımları ile çok keyifli ve verimli iki günlük eğitim geçirme fırsatı yakaladık. Çoğuzaman aklımıza gelmeyen, kendimize ve alışkanlıklarımıza geri dönüp bakmamızı sağladı.

—Merve Şekeroğlu
-

Eğitmenin bakış açısı ve tecrübesi sektörel ve kişisel ihtiyaçları net olarak ortaya koyuyor. Uygulanabilirliliği gelişimi ortaya koyabilecek sonuçlarla yüklü. Eğitimin etkisinin kısa sürede ortaya çıkacağı kesin.

—Ali Kaya
-

Eğitmenimiz Hanife Tanışan, Samimi, profesyonel ve iletişimi çok kuvvetli biri. Öğrendiklerimin kesinlikle katkısı olacağını düşünüyorum.

—Burcu Şahin
-

Eğitmen tecrübelerini eğitimin içeriğiyle pekiştirdi. Anlamamızı kolaylaştırdı ve farklı noktalardan bakmamızı sağladı. Karar verirken önyargılarımızdan arınarak bakmamızı sağladı.

—Nadir Bozkurt
-
İş ve özel hayatta sorun çözümü ve farkındalık yaratma ile ilgili inanılmaz ve katkısı bol iki gündü.
—Azerhan Serdaroğlu
-

Nesim Bey tecrübesi, bilgisi ve gruba hakimiyeti ile muazzam bir eğitmen! Bu eğitimi vermek için biçilmiş kaftan.

—Erinç Öktem
-

Nesim Beyden bu eğitimi almış olduğum için çok mutluyum. Son derece donanımlı bir kişi. Eğitimin içeriğini günlük hayatımızın içinde, hem iş hem de özel yaşamımızda kullanabiliriz.

—Sarper Durmaz
-

Eğitmenimiz kendi bilgi ve becerileriyle eğitimi en uygun biçimde aktardı. Bugüne kadar aldığım en keyifli ve etkili eğitimdi.

—Recep Kılcı
-
Hanife Tanışan son derece donanımlı ve etkili. Çok Boyutlu Kişisel Liderlik eğitiminin içeriği ise faydalı.
—Koray Karakaya
-

Çok başarılı, iyi hazırlanmış bir program. Uygulaması pratik, kısa sürede sonuç verecektir.

—Hasan Haznedaroğlu
-
Çok Boyutlu Kişisel Liderlik eğitim son derece yeterli idi. Eğitimi veren Hanife Tanışan’ın eğitmenlik tecrübesini yönetici tecrübesi ile harmanlamış olması önemli idi.
—Nevin Malçok
-
Katılımcıları eğitimin bir parçası yapmak harika.
—Seda Özer
-

Hanife Hanım, tecrübesi, yaklaşımı ve samimiyetiyle bize çok güzel bir iki gün geçirmemize sebep oldu. Ufkumuzu açtı ve titreyip kendimize dönmemizi sağladı.

—Yasemin Başyiğit
Teknik Eğitim Uzmanı
Nesim Beyin tecrübesi inanılmaz ve tecrübelerini daha fazla dinlemek isterdim. Başarı hikayeleri bizlere ilhamı arttıracaktır.
—Oğuz Derince
Gıda Departman Müdürü

Basit bir anlatım ile kolay anlaşılabilen ancak çok yararlı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Diğer eğitimlerden en büyük farkı bu. Ayrıca yönetim alanında çok tecrübeli bir eğitmenin gerçek deneyimlerini de paylaşarak anlatması eğitimin faydasını arttırıyor.

—Barış Rodoplu
Montaj Üretim Yöneticisi
Değişimde İnsanlara Liderlik Etme® eğitimi çok başarılı ve etkili idi. Nesim LEVİ’ye teşekkürler.
—Can Tuncay
Gıda Departman Müdürü

Nesim Bey konuya çok hakim ve bildiklerini dinleyicilere oldukça etkili bir biçimde anlatma yeteneğine sahip. Tecrübe ve hayata dair gözlemleri akılda kalıcı ve etkileyici. Eğitim ise uygulanabilirliği kolay ve etkisi yüksek olacak boyutta

 

 

—Berk Arı
Ürün Pazarlama Yöneticisi

İş hayatında bilinmez bazı yönetimsel kavramları disipline eden, matematikselleştiren güzel bir eğitim. Yılların tecrübesine sahip Nesim Beyden bu eğitimi almak ayrı bir ayrıcalıktı.

—Bora Şefkat
Montaj / Süsp. Süreç Kalite Yöneticisi

Değişimde İnsanlara Liderlik Etme eğitimi mükemmel bir eğitim. Kendimi geliştirmek ve şirketime faydalı olmak adına bir çok birikime sahip oldum. Değişime her zaman açık olmayı ve sonuçta doğru hareket etmeyi öğrendim

—Mehmet Delen
Gıda Dışı Departman Müdürü

Nesim Beyin sektördeki yönetici tecrübesi bizim yaşadığımız birçok şeyi daha iyi anlamasını ve bize daha kolay yön vermesini sağladığı için başarılı buldum.

—Safiye Nazlı Bedir
CBU Sevkiyat Yöneticisi

Nesim Bey konusunda profesyonel ve tecübeli bir eğitmen.

—Ayberk Özuygur
Gıda Dışı Departman Müdürü

Eğitmenimiz Nesim Bey konusunda çok tecrübeli, bilgi birikimi çok yüksek. Anlatımı keyifli idi. Etkin bir eğitim olması için zamanı çok iyi kullandı. Bizi dahil ederek, konsantrasyonumuzun azalmasına engel oldu.

—Melike Güleli
Pazarlama İletişimi Yöneticisi
Nesim Bey konusuna hakim ve gayet donanımlı bir eğitmendi. Değişimde İnsanlara Liderlik Etme® konusunun iş hayatıma katkısı tartışılmaz oldu.
—Bediha Öder
Gıda Departman Müdürü

Bugüne kadar aldığım en iyi eğitim ve eğitmendi diyebilirim.

—Göktan Dural
Yardımcı Malzeme Yöneticisi

Bu kadar iyi olacağını düşünmedim, basit bir konu ancak aldığım ene iyi eğitimlerden birisi oldu.

—Hasan Erdoğan
2.Bölge Yedek Parça Yöneticisi

Değişimde İnsanlara Liderlik Etme eğitimi oldukça başarılı, eğitimi veren Nesim LEVİ ise çok yeterli idi. Gerek tecrübesi, gerekse yönlendirmeleri ile yol gösterici oldu

—Elif Akal
Tedarik Zinciri Grup Yöneticisi

Nesim Bey ile ilgili duyduklarımın doğru olduğuna şahit oldum. Daha önce benzer bir eğitim almama rağmen, bu eğitim çok daha etkili olacak gibi görünüyor.

—Sinan Saip Bel
Satış Sonrası Müdürü

Program olarak çok dengeli bir eğitim. Hem içerik yoğun değil hem de uygulamalarla içerik eğitim öncesinde ve sonrasında destekleniyor. Uygulama ve hayata geçirme konusunda katılımcılar destekleniyor ve teşvik ediliyor.

—Ahmet Çapay
Lancia, Alfa Romeo, Jeep Pazarlama Müdürü

Eğitimin ve eğitmenin, hem iş hayatımda hem de özel hayatımda bilgi ve kişiliğime katkısı olacağını düşünüyorum

—Ekrem Yavrucuk
Muhasebe Müdürü

Nesim Bey, gerek bilgi gerekse teori ile iş hayatındaki pratikte karşılaştığımız durumlara son derece hakimdi. Anlattıklarını örneklerle pekiştirmesi, konuyu net olarak anlamayı kolaylaştırdı. Sunumu net, direkt, amaca yönelik, iyi planlanmış ve organizeydi. Zamanı etkili kullandı.

—Bora Yücel
Müdür Yardımcısı

Nesim Bey konusuna çok hakim ve anlattığı konuyu, yaptığı işi seviyor. Bu sevgisi sayesinde ben de tüm eğitim boyuncadikkatimi koruyabildim. Öğrendiklerimi uygulayabileceğimi düşünüyorum.

—Mustafa Türedi
Müdür Yardımcısı

Eğitmen harika, sunum akıcı, teori ve pratiğin ilişkilendirilmesi başarılı, rol oyunları ile gerçek yaşama adaptasyonu ispatlı.

—Uygar Omay
Müdür Yardımcısı

Eğitmen tek kelimeyle muhteşemdi!

—Fatih Irwin
Yedek Parça Satış Müdürü

Bu eğitimlerin daha alt kadroya da verilmesi, daha verimli bir şirketin ve birbirini anlayan bireylerin oluşması ile ortak amaca hizmetini arttıracağını düşünüyorum.

—Noyan Gençoğlu
Tedarik Zinciri Direktörü

Bu eğitim konusunun iş hayatımda olumlu etki yaratacağı kanısındayım. Eğitmen konusuna hakim ve başarılıydı.

—Ali Buğra Günay
Uzman

Hanife Hanım kalbime dokundu, içimi gördü ve muhteşemdi

—Ebru Güldaş
Uzman

“Eğitmen konusunda uzman ve anlatma gücü yüksek. Bu nedenle öğrenmek zorunda kalıyorsunuz!

—Mustafa Öktem Kaygın
Uzman

Eğitim farkındalığımı arttırdı, kendimi ve liderimi daha iyi analiz etmemi sağladı. Eğitmen gerekli, verilmesi gereken tüm bilgiyi aktardı.

—Tolga Yıldırım
Uzman

Kariyer ve hayat yolculuğumu en doğru şekilde şekillendirmem için gerekli ekipman desteğini en doğru şekilde kullanarak ufkumu açan eğitmenimiz Hanife Tanışan’a teşekkür ederim

—Çağdaş Durmuş
Uzman
Nesim Beyin anlatımı mükemmeldi. Eğitim eğlenceli, interaktif, akıcı ve çok keyifli geçti. Çok memnun kaldım. Destekleyici somut örnekler pekiştirme anlamında faydalı oldu.
—A. Enver Bakioğlu
İcra Kurulu Eş Başkanı
Bireysel olarak bu eğitimden ciddi kazanımlarım oldu. İş hayatımda bunları uygulamak için sabırsızlıkla bekliyorum. Eğitmenimiz konusunda oldukça yetkin. İyi ki varsınız.
—Sertaç Bakioğlu
İcra Kurulu Eş Başkanı

Nesim Bey konunun uzmanı, tecrübeli, alçakgönüllü. Eğitim ise iş hayatında insan kaynaklı düşünme ve liderlik stili geliştirmeme yardımcı olacağını düşünüyorum.

—Bülent Sönmez
Y.M.M.
Şu ana kadar katıldığım eğitimler içerisinde en keyif aldığım ve bilgi, sunum, tecrübesiyle hayran kaldığım bir eğitmendi.
—Özlem Saygıgüden
Sipariş ve Diş Pozisyon Yetkili Uzmanı
Nesim Bey konusunda uzman ve konuya tam hakimdi. Bunu sunmak için eğitmenin bu eğitim konusunu yapabildiğine inanmak gerekiyor ve öyle olduğunu düşünüyorum.
—Okan Erdem
Genel Müdür
Eğitmen eğitimle ilgili birebir örtüşmüş ve çok etkili bir sunum gerçekleştirmiştir. Çok teşekkür ederim. Öğrendiklerimi unutmayacağım.
—Gözde Turan
Mali İşler Uzmanı

Şimdiye kadar aldığım en etkili ve en gerçekçi eğitimdi. Kesinlikle herkesin yaşaması gereken bir deneyim ve eğitim.

—Özgün Can Ersoy
Uzman

Daha önce almış olduğum eğitimlerden farklıydı. Teorisi, pratik dengesi ve akılda kalıcılığı beni etkiledi

—Gözde Yenihayat
Uzman

Tamamıyla eksiksiz hazırlanmış, hap niteliğinde ve kusursuz bir eğitim. Nesim Bey’in performansı etkileyici idi. Kesinlikle tavsiye ederim.

—Ayçıl Savgan Anlatıcı
Kalite Güvence Müdürü
Eğitmenin tecrübesi katılımcılara konuyu aktarmak açısından, özellikle örnek verme aşamasında pozitif bir fark yarattı.
—Çağlar Çerik
Uzman
Kendimin ve birlikte çalıştığım arkadaşlarımın gelişim düzeyini belirlemek, yöneticimin uyguladığı yönetici stillerini anlamak için çok faydalı olacak.
—Tunç Yerli
Finansal Raporlama Yöneticisi
Nesim Bey konuya son derece hakim, üst düzey yöneticilik geçmişi sebebiyle katılımcıların ihtiyaçlarını bilen, sistematik, motivasyon becerisi çok yüksek bir eğitmen.
—Kerem Cezzar
İç Denetim Müdürü
Eğitmen ve eğitim süperdi. Hayatımın kalan kısmına yönelik önemli rehber oldu.
—Sezer Gül
Servis Danışmanı
Bir yöneticinin ben liderim diyebilmesi için mutlaka alması gereken bir eğitim.
—Eylem Yalçınkaya
Buyer
Blanchard
Hakkında
Daha Fazla

Ne yapıyoruz

Nasıl Yapıyoruz